Kraty antywłamaniowe


Inwestując w bezpieczeństwo mienia, warto skorzystać z naszej oferty i nabyć kraty antywłamaniowe aluminiowe, rolowane lub stalowe. Dostępne w rozmaitych kształtach i wariantach pozwalają na dopasowanie do estetyki domu, obiektu handlowego, usługowego czy też każdego innego miejsca, w którym zostaną zainstalowane. Nasi klienci mogą wybierać spośród różnych opcji pod względem wytrzymałości, rodzaju napędu, materiału, wzoru, przepuszczalności powietrza, jak i koloru, by dobrać optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb.

Kraty rolowane, aluminiowe i stalowe

Projektowane przez nas kraty antywłamaniowe są funkcjonalnym rozwiązaniem zabezpieczającym przed wstępem niepowołanych osób. Do ich wykonania używa się trwałych materiałów, które skutecznie ograniczają dostęp. Tego typu osłona to wybór na lata. Modele rolowane w wersji stalowej są ciężkie i przeznaczone głównie do osłony otworów magazynowych i parkingowych, natomiast te w odsłonie aluminiowej odznaczają się lżejszą konstrukcją i wykorzystuje się je jako zabezpieczenie m.in. sklepów czy punktów usługowych w galeriach handlowych.

Dzięki temu, że zabezpieczenia antywłamaniowe rolowane są obsługiwane przez nowoczesne mechanizmy i systemy, składanie i rozkładanie ich jest łatwe w obsłudze i może być w pełni zautomatyzowane. Modele aluminiowe wyróżnia estetyczne wykonanie. Dzięki użyciu wytrzymałych materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych i korozję, kraty stalowe są idealnym wyborem do zastosowania zewnętrznego m.in. okien i drzwi.

Galeria

Przedstawiamy kilka naszych realizacji.

Progress

Powiększ zdjęcie

Progress

Powiększ zdjęcie

Progress

Powiększ zdjęcie

Progress

Powiększ zdjęcie

Progress

Powiększ zdjęcie

Progress

Powiększ zdjęcie

Progress

Powiększ zdjęcie

Progress

Powiększ zdjęcie

SERWIS 24h | tel. 534 988 174

Kontakt

Progress Rafał Zieliński

05-088 Brochów
Tułowice 35D
woj. mazowieckie
NIP: 8371669575
e-mail: zielinski@progress-witryny.pl
Tel 570 800 218